Wygodna garderoba na wymiar

Wygodna garderoba na wymiar, najlepiej w pobliżu sypialni. Wygospodarowanie takiego pomieszczenia to świetny pomysł nie tylko ze względu na łatwość utrzymania porządku. Takie rozwiązanie zmniejsza ilość szaf do minimum zwiększając tym samym przestrzeń w pozostałej części mieszkania.

Biały kolor w połączeniu z chromowanymi dodatkami potęguje wrażenie czystości i elegancji. Ciepłe, białe światło taśm led, zapalanych po otwarciu drzwi do garderoby ułatwia przeglądanie kolekcji naszych ubrań.

Dzięki drążkom na wieszaki czy wysuwanym wieszakom na spodnie zachowamy porządek a nasza odzież będzie zawsze świeża bez konieczności prasowania tuż przed założeniem. Górna część garderoby może posłużyć do przechowywania rzeczy rzadziej używanych lub używanych sezonowo.

Wspaniała komoda z ogromną ilością szuflad to miejsce, w którym ukryjemy wiele drobnych rzeczy jak bielizna czy skarpety, natomiast szuflady z transparentnym blatem to świetny pomysł na przechowywanie rzeczy, które na co dzień stanowią dopełnienie naszego wyglądu ale również cieszą nasze oko nieużywane. Za świetny przykład posłużą tu zegarki lub biżuteria.

Garderoba zaprojektowana przez Panią Aleksandrę Okońską.